Neformální podvečerní setkání předních zástupců justice s významnými právníky z řad advokátů, notářů a jiných právnických profesí.

DISKUSNÍ KLUB LIDOVÝCH NOVIN

SETKÁNÍ, KTERÉ INSPIRUJE ...

 

Datum: pondělí 16. dubna 2018 od 19.30 hodin (registrace od 19.00 hodin)

Místo:  BOSCOLO Prague, Cigar Bar, Senovážné náměstí 13/991, Praha 1

Hlavní host:  Robert Pelikán, ministr spravedlnosti ČR

 

V pondělí 16. dubna se v hotelu Boscolo na Senovážném náměstí v centru Prahy konalo sedmé setkání diskusního klubu Lidových novin s právní a justiční tematikou.
Již podruhé byl hostem klubu ministr spravedlnosti Robert Pelikán (ANO), oproti setkání v říjnu 2016 však byl v úplně jiné pozici. Zatímco před rokem a půl bilancoval své poněkud rozpačité začátky ve funkci a vysvětloval, s čím chce resort vyrukovat do konce volebního období, nyní hovořil z pozice ministra v demisi, který navíc již oznámil svůj konec v politice.
Pozvání šéfredaktora LN Istvána Léka na klubový večer přijaly čtyři desítky významných právníků z řad advokátů, notářů, soudců i firemních právníků, kteří odcházejícího ministra zahrnuli mnoha dotazy. Robert Pelikán zdůraznil, že vedl ministerstvo spravedlnosti tak, aby nebylo ve vleku profesních organizacía dalších zájmových skupin, z čehož plynula řada konfliktů.

 

Akce pouze pro zvané.
Vstup na akci je bezplatný a možný pouze po registraci.

 

V průběhu večera ochutnávka METAXy. Občerstvení pro Vás připravuje tým kuchařů hotelu Boscolo Prague.
 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, Hana Partyková, hana.partykova@mafra.cz nebo konference@mafra.cz , tel. 225 063 139.


Partneři

Telefon

+420 225 063 107
+420 602 763 369
 

Email

konference@mafra.cz
 
 

Adresa

Anděl Media Center
Karla Engliše 519/11
150 00 Praha 5